Oferta księgowa

Księgowość

Państwa firma „nie zginie w tłumie” obsługiwanych podmiotów.

Państwa firma „nie zginie w tłumie” obsługiwanych podmiotów gdyż każdy z naszych klientów traktowany jest w sposób indywidualny. W zależności od potrzeb firmy przygotujemy usługi księgowej. Zaproponujemy obsługę kompleksową, nadzór nad działem księgowości Państwa firmy. Adekwatnie do potrzeb odbierzemy dokumenty z siedziby Państwa firmy. Prowadzimy: księgi handlowe, księgę przychodów i rozchodów, ryczałt, kadry i płace, dokumentacje ZUS i US. Zapewnimy bezpieczeństwo Państwa dokumentacji księgowej oraz innowacyjność w postaci e-księgowości.

PODATKI

Zoptymalizujemy dla Państwa wysokość zobowiązań podatkowych

Zoptymalizujemy dla Państwa wysokość zobowiązań podatkowych, poprzez wybór opodatkowania przy rozpoczęciu działalności lub w nowym roku podatkowym. Bieżąca analiza przychodów i kosztów pozwoli na racjonalne wydatki w Państwa firmie i uniknięcie wysokich zobowiązań podatkowych. Podpowiemy, jak zgodnie z prawem, wykorzystywać możliwości zmniejszenia zobowiązań podatkowych, ZUS, w tym kosztów pracowniczych.

KONTROLE

Obsługujemy kontrole i reprezentujemy Państwa firmę przed Urzędem Skarbowym

Zaoszczędzimy Państwa czas obsługując kontrolę Urzędów Skarbowych, ZUS w siedzibie naszego biura. Podpiszemy pełnomocnictwo upoważniające do reprezentowania Państwa przed organami kontrolującymi, będziemy składać wyjaśnienia w Państwa imieniu. Zajmiemy się wyjaśnieniami w trakcie i po kontroli.

… z nami podatki stają się proste